1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Gyermeknap a Benkában

Május 24-én gyerekzsivajjal, zenével, jókedvvel telt meg iskolánk udvara. Az ünnepeltek, a gyerekek több programból választhattak, élményeket szerezhettek, vidáman tölthették az egész napot.

A programot Zsuzsa néni nyitotta meg, néhány kedves szóval köszöntötte a gyerekeket. Ezután Piros Renáta vezetésével közösen zumbáztunk. A bemelegítő torna után tanulóink tíz állomást látogathattak meg tanítójuk vezetésével. Lehetőségük volt kipróbálni a tornateremben felállított légvárat, ugrálhattak az óriás trambulinon, Margó néni segítségével mézeskalácsot díszíthettek. Erre a napra meghívtuk a szarvasi tűzoltókat, akik betekintést adtak az ő izgalmas munkájukba. A rendőrség jóvoltából ismét készíthettünk ujjlenyomatot, felpróbálhattuk a rohamrendőrök védőruháit és kerékpáros KRESZ tudásunkat is gyarapítottuk az általuk felállított kerékpáros KRESZ pályán. Iskolán pedagógusai is aktívan részt vettek ennek a napnak a megvalósulásában. Ügyességi- és érzékszervi játékokkal várták az egyes állomásokon a diákokat. A könyvtárban a sakk-palota játékaival ismerkedhettek meg a tanulók.

Mi felnőttek örömmel láttuk a boldogságtól, izgalomtól kipirult arcú tanítványainkat. Reméljük, hogy a következő években is lehetőség lesz erre a napra. Ezúton is szeretnénk megköszönni a Szarvasi Rendőrkapitányság a Szarvasi Tűzoltóság, Piros Renáta zumba oktató, és Margó néni tevékeny munkáját. Köszönjük intézményünk vezetőségének, hogy lehetővé tette iskolánk gyermeknapi programjának megvalósítását.

Köszönjük iskolánk állandó diákfotósának Furár Dominiknak (7.c) a remek képeket illetve Megyik Bendének (6.b) a jól sikerült videókat.

 

Napi ige

Tisztaszoftver letöltés - ingyenes Windows, Office licence

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda:  
06-20-620-1989
Damjanich utcai óvoda: 
06-20-824-6689
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail:  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Megbízatások

Intézményvezető: Molnár Eteléné

Igazgatóhelyettesek: Csernusné Samu Edit, Egriné Tusjak Otília

Intézményünkben négy munkaközösség működik:

Alsó tagozatos munkaközösség
Munkaközösség vezető: Farkas-Gergely Arnold Zoltán

Felsős munkaközösség
Munkaközösség vezető: Fekete-Rekényi János

Tehetséggondozó munkaközösség
Munkaközösség vezető: Gazsóné Gugolya Beáta

Nyelvi munkaközösség
Munkaközösség vezető: Baginé Lőrincz Erika

Adatvédelmi felelős: Fabóné Kordoványi Enikő
Telefonszám: 06-66-312-325

 

Elektronikus napló elérése

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035

Benka-Téka