1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Benkások a honismereti versenyen

Hazánk szokásainak, hagyományainak ismerete fontos mindannyiunk számára. Ebben segíti egy online honismereti verseny a tanulóinknak. A tesztsorokat hónapról hónapra egyedül töltötték a tanév során. Ez nem csak az ismeretszerzési kompetenciát fejleszti, hanem ösztönzi arra a gyermeket, hogy kutasson, használjon különféle információs forrásokat, szelektáljon a sok-sok információ közül. Az Országos Honismereti Tanulmányi Verseny célja: az általános magyar műveltség, a hazaszeretet és a nemzeti összetartozás gondolatának fejlesztése, Hazánk természetének, történelmének és nemzeti értékeinknek megismertetése, illetve az ismeretek elmélyítése az iskolai tananyag kiegészítéseként, életkori sajátosságok figyelembevételével, érdekes és izgalmas felfedező feladatokon keresztül játékos megközelítésben.

Ezen a versenyen Gerhát Olivér 6.b osztályos tanulónk országos 1. helyezést ért el. Pozderka Nándor 5.a osztályos tanulónk országos 6. és Helmeczi Csanád, szintén 5.a osztályos tanulónk országos 8. helyen végzett.

Ezúton is szívből gratulálunk nekik! Örülünk, hogy ilyen hasznosan töltötték szabadidejüket.

Gazsóné Gugolya Beáta

Napi ige

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Hasznos programok

Értesítések

Elektronikus napló elérése

Aktuális havi étlapok

Aktuális versenyeredményeink

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda: 
06-66-312-946
Damjanich utcai óvoda: 
06-66-313-126
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035