1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Benkás „Sárkányok” hétvégéje

A Körös Dragon Sárkányhajós és Szabadidős SE szombaton negyedik alkalommal bonyolította le a látványos medencés sárkányhajó bajnokságát. Az egy percig tartó küzdelem nagyon látványos és iskolánk tanulói körében nagyon népszerű. Idén 25 nyolcadik évfolyamos tanulót nevezett iskolánk. A 2 lány, 2 fiú, és 3 vegyes csapat kiválóan szerepelt, minden diákunk több éremmel tért haza, valamint iskolánk elnyerte a „Minden, Ami Szarvas” különdíját is.

Végeredmények. Általános iskolások. Női (2 csapat): 1. Benka Angels „A”, Szarvas, 2. Benka Angels „B”. Open (3): 1. Benka Angels „A”, 2. Benka Angels „B”, 3. Dunaföldvár. Vegyes (4): 1. Benka Angels „A”, Szarvas, 2. Benka Angels „C”, 3. Benka Angels „C”, 4. Gyakorlove-Team, Szarvas.

Benkás versenyzők: Kasuba Zoé, Monár Laura, Zsíros Noémi, Uhljár Kíra, Vig Dorottya, Szénászki Stella, Kohut Gyöngy, Szilágyi Anica, Szécsi Nikolett, Gulyás Gitta, Balázs Lara, Bánfi Anett, Sztricskó Zoltán, Czerjak Ádám, Hóbely Márkó, Szűcs Benedek, Gácsi Gergő, Domján András, Medvegy Bence, Bány Barna, Gazsó Balázs, Szpisják Bence, Sápszki László, Blaskó Bálint, Balázs Gergely.

Zalán Csaba
testnevelő tanár

 

Napi ige

Tisztaszoftver letöltés - ingyenes Windows, Office licence

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda:  
06-20-620-1989
Damjanich utcai óvoda: 
06-20-824-6689
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail:  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Megbízatások

Intézményvezető: Molnár Eteléné

Igazgatóhelyettesek: Csernusné Samu Edit, Egriné Tusjak Otília

Intézményünkben négy munkaközösség működik:

Alsó tagozatos munkaközösség
Munkaközösség vezető: Farkas-Gergely Arnold Zoltán

Felsős munkaközösség
Munkaközösség vezető: Fekete-Rekényi János

Tehetséggondozó munkaközösség
Munkaközösség vezető: Gazsóné Gugolya Beáta

Nyelvi munkaközösség
Munkaközösség vezető: Baginé Lőrincz Erika

Adatvédelmi felelős: Fabóné Kordoványi Enikő
Telefonszám: 06-66-312-325

 

Elektronikus napló elérése

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035

Benka-Téka