1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Színház a Damjanich óvodában


Sajnos az utazó színházat a vírushelyzet miatt nem tudjunk fogadni óvodánkba. Fontosnak tartjuk azonban, hogy értékeket közvetítsünk a gyermekek számára. Célunk, hogy megmutassuk és megszerettessünk minden olyan tevékenységet, ami művészi érték, ami elengedhetetlen a gyermek érzelmi, erkölcsi fejlődéséhez.

Így született meg az ötlet, hogy játszunk szinházat. A mai színházi előadásunk különlegessége, hogy a színdarabot a méhecske csoportos gyerekek adták elő, akik ezzel a mesével készültek „a mese örök" c.pályázatra, amit a Szarvasért Alapítvány hirdetett meg. Felkészítőjük Dorogi Margit és Völgyesiné Őze Szilvia óvodapedagógusok voltak.

Nagy volt az izgalom, a készülődés, a gyerekek nagy lelkesedéssel várták az előadást, mindenki jeggyel érkezett. Együtt éreztek, azonosultak és beleélték magukat Ödönke a duci kisegér szerepébe, aki nem szeretett óvodába járni, nem szerette a zöldségeket, kedvence a süti és a kedvenc szórakozása a tévénézés volt. Az előadás végén az ügyes, bátor szereplőket a nézők nagy tapssal jutalmazták.

Hangos nevetéstől, vidám gyermekarcoktól volt derűs a mai délelőtt.

Fehérné Ihnátyik Zsuzsanna

óvodapedagógus


Napi ige

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Hasznos programok

Elektronikus napló elérése

Benka-Téka

Mini Benka-Téka leendő elsősöknek

Aktuális havi étlapok

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda: 
06-66-312-946
Damjanich utcai óvoda: 
06-66-313-126
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035