1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

„A sport a test útján nyitja meg a lelket”

Szent-Györgyi Albert szavait igazolták a negyedik alkalommal megrendezett Karácsony Kupa röplabdamérkőzései is. Idén sem maradhatott el a röplabda tömegsportra járó gyermekek körében szervezett verseny, amely idén bőven szolgált meglepetésekkel a diákoknak. 3 csapat mérte össze tudását.  A vegyes életkorú csapatok sportszerűen, egymást buzdítva próbálták a legjobb eredményt elérni. A mérkőzések alatt egyre több lelkes szurkoló érkezett a tornaterembe, és nemcsak a versenyzők osztálytársai, hanem felnőttek is. Meglepetésként a gyerekek szülei, osztályfőnökeik és tanáraik is sportcipőt húztak, hogy megmérkőzzenek velük. Még nagyobb elszántság, összefogás és lelkesedés volt jelen mindkét térfélen. A felnőttek, akik még sohasem, vagy csak nagyon régen találkoztak a röplabdával szoros meccseket játszottak a diákokkal. Köszönöm, hogy vállalták a megmérettetést.

Jó sok nevetést, vidám pillanatot vihettünk mindannyian haza a már megszokott szaloncukor mellé.

Iskolánk diákfotósainak is köszönöm, hogy ezeket a pillanatokat meg is örökítették.

Molnár Eteléné

szervező

 

Napi ige

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Hasznos programok

Elektronikus napló elérése

Aktuális havi étlapok

Aktuális versenyeredményeink

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda: 
06-66-312-946
Damjanich utcai óvoda: 
06-66-313-126
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035