1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Benkás eredmények a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen

Iskolánk tanulói idén is kimagasló eredménnyel zárták a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyt. Hatalmas öröm volt számunkra, hogy iskolánk 24 tanulója meghívást kapott a Bolyai Anyanyelvi Verseny megyei díjkiosztó ünnepségre Gyulára, az Erkel Ferenc Zeneiskolába.
Buzás Tünde tanítónő „Magyar vizslái”, név szerint Gál Orsolya, Fodor Menta, Petrovics Bori és Szerb Csongor a 30 induló csapatból a 3. helyen végeztek.

A 4. osztályos „Nyelvőrzők” a 6. legjobb csapat lett az 56 csapatból. Furárné Bazsali Zsuzsanna tanítónő rendkívül büszke volt tanítványaira, Korompai Kamillára, Lestyan Sárára, Molnár Balázsra és Molnár Lillára.
Abonyi Éva tanárnő „Csalogányai” Fürj Kinga, Hankó Boglárka, Megyeri Panna, Zvara Imola a 4. helyet hozta el a 45 csapatból.

A 6. évfolyamban 43 csapat versenyzett. A 6. helyen végeztek tanítványaim az „Igen”-ek: Benke Márton, Helmeczi Csanád, Lázár Gellért Benjámin és Pozderka Nándor. A 4. helyen, akik „Agya-sokk” voltak: Kepenyes-Darida Zoé, Nagy Boglárka, Medvegy Zalán és Tóth-Rigler Emma.
A 7.a tanulói Bagócsi Jázmin, Csasztvan Hajnalka, Fazekas Anna és Janovszky Gréta az én „Nyelv újítóim” pedig a 3. helyen végeztek 38 csapatból.

Ezúton is szívből gratulálok a tanulóinknak, akik részt vettek a megmérettetésen és köszönöm a kollégáim áldozatos munkáját, akik felkészítették a diákokat és segítettek a helyi fordulón a verseny lebonyolításban.

Napi ige

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Hasznos programok

Elektronikus napló elérése

Aktuális havi étlapok

Aktuális versenyeredményeink

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda: 
06-66-312-946
Damjanich utcai óvoda: 
06-66-313-126
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035