1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Pályaválasztás? CsabaPark!

2019. október 1-jén a Békés Megyei Kormányhivatal szervezésében végzős diákjaink Pályaválasztási Vásáron vettek részt Békéscsabán. Az előzetes felmérések alapján tárlatvezetésen ismerkedhettek meg a műszaki-technikai, jogvédelmi, mezőgazdasági-természeti, művészeti-kézműves, pénzügyi-gazdasági, egészségügyi-szociális, idegenforgalmi, pedagógiai valamint a kereskedelem-vendéglátás szakterületekkel.

A megye középiskoláinak képviseletében tanárok és diákok várták az érdeklődő tanulókat, akik képet kaphattak a különböző iskolatípusokban folyó oktatásról, az induló képzési lehetőségekről (fakultációk, emelt szintű képzések) és a diákéletről.

Ösztöndíjlehetőségek, pályaalkalmassági tesztek, különböző szakmák és karrierlehetőségek kerültek bemutatásra, lehetőség nyílt műhelybeszélgetésekre, személyes tanácsadásra, kérdőívek kitöltésére, kisfilmek megtekintésére is.  Tanulóink sok információval, útkereső élményekkel, s a legtöbb esetben apró ajándékokkal gazdagodtak.

Reméljük, értékesek lesznek számukra a találkozások!

Hovorkáné Hegedűs Hajnalka

Napi ige

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Hasznos programok

Benka-téka

Elektronikus napló elérése

Aktuális havi étlapok

Aktuális versenyeredményeink

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda: 
06-66-312-946
Damjanich utcai óvoda: 
06-66-313-126
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035