1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Magyarversenyek eredményei

A 2017/18-as tanév első felében sok versenyzési lehetőséget biztosítottunk tanulóinknak. Az első félévben a következő eredményekről tudunk beszámolni.

Arany János születésének 200. évfordulója kapcsán városi szavalóversenyt hirdettek, melyen Rideg Regina képviselte iskolánk felső tagozatosait, hiszen az iskolai fordulón 1. helyen végzett. Remek előadásával ugyan nem léphetett dobogóra, de a különleges hangulatú, remek szervezésű megmérettetésen fontos tapasztalatokkal gazdagodott.

Neveztünk a Bolyai magyar csapatversenyre, amely területi fordulójának házigazdái is voltunk. A hatodik évfolyam Bozán Hanna, Szpsják Zsófia, Gál Zsófia, Gódor Sára összeállítású csapata megyei 5. helyezéssel büszkélkedhet.

Lezajlott a Lotz János helyesírási és szövegértési verseny, ahol jól teljesítettek diákjaink, sokan elérték a megyei döntőre való nevezés szükséges ponthatárát, így bizakodva várjuk a hivatalos visszajelzést. Czifra Zalán, Kohut Gyöngy, Szpisjak Bence, Péntek Albert, Teremi Dóra, Máté Szabina, Medvegy Hajna, Jani Kata, Paraszt Csilla, Kamerda Eszter, Szilágyi Bettina, Csasztvan Angyalka, Egri Dóra, Medvegy Réka, Misúr Lili, Sztricskó Boglárka, Kiss Virág lehet esélyes a megyei döntőn való részvételre.

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny idei feladatsora nagyon nehéznek bizonyult, 85% felett kellett teljesíteni ahhoz, hogy bejusson egy-egy diák a megyei fordulóba. A hatodikos Gombkötő Rékának sikerült!

Megérkezett a Gyurátz Ferenc meseíró verseny eredménye, melyen Teremi Dóra országos 1. helyezést ért el! Gratulálunk a remek teljesítményhez!

Reméljük, kitart a diákok lelkesedése az új esztendőben is!

 Magyar műhely

Napi ige

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Hasznos programok

Elektronikus napló elérése

Aktuális havi étlapok

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035

Benka-Téka

Olvasás kihívás

 

2020-2021. tanév Benka-Tékája

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda: 
06-66-312-946
Damjanich utcai óvoda: 
06-66-313-126
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.